Българско национално радио © 2021 Всички права са запазени

Локо победи с 2:0 Атлетик (Куклен) в контрола

Локомотив (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 2:0
Снимка: ПФК Локомотив Пловдив

Локомотив (Пловдив) победи с 2:0 Атлетик (Куклен) във втората си контрола от зимната си подготовка. Двубоят се игра на стадиона на "черно-белите" при закрити врати.

Бирсент Карагарен откри резултата в 26-ата минута. Каращият проби Дамани Камара му асистира, първият удар на Карагарен бе избит от вратаря Кирил Акалски, но при добавката нямаше проблеми за 1:0.

Синът на Георги Иванов - Александър Иванов отбеляза първия си гол за "черно-белите". В 81-ата минута Николай Николаев изведе Иванов на удобна позиция, той финтира двама противникови играчи и прати топката в мрежата за 2:0.

В първия си спаринг възпитаниците на старши треньора Александър Тунчев се наложиха с 3:1 над съгражданите си от Марица.

Локомотив (Пловдив): Илко Пиргов, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Кристиан Гомис, Жоел Бопесу, Бирсент Карагарен, Иван Арамазов, Парвиз Умарбаев, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Дамани Камара (Николай Николаев, Момчил Цветанов, Александър Иванов, Александър Колев, Сашо Любенов).

Още от категорията

Паоло Уртадо ще дебютира за Локомотив срещу Берое

Последното ново попълнение на Локомотив (Пловдив) Паоло Уртадо  ще попадне за първи път в групата на тима. Това ще се случи за домакинството на Берое. Мачът е в петък (12 март) от 19:15 часа Документите на перуанския национал бяха уредени и той бе картотекиран още за гостуването на ЦСКА. От спортно-техническия щаб на „черно-белите“ начело със старши..

публикувано на 08.03.21 в 09:58
Атанас Илиев с 2 гола срещу Левски

Ботев (Пловдив) изпусна Левски с 2:2 като гост

Ботев (Пловдив) направи 2:2 като гост на Левски в днешното дерби от 20 кръг на Първа лига. Два гола за гостите отбеляза Атанас Илиев, който вече има 4 попадения в мачовете си срещу "сините". Той изведе гостите напред след акция отляво на Маркиньос в 16-ата минута. Домакините изравниха чрез Робърта в 33-ата минута след грешка на защитата и саба реакция..

обновено на 07.03.21 в 22:13

ЦСКА и Локомотив не успяха да се победят в дербито на кръга

ЦСКА и Локомотив (Пловдив) не се победиха, а не успяха и да си отбележат гол в дербито на 20-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска армия" приключи при резултат 0:0. Съдията Железов пък определено изпусна мача с накъсване на играта и спорни отсъждания. Битката противопостави втория и третия в класирането, като и двата отбора се нуждаеха от..

публикувано на 06.03.21 в 20:01