Димитър Пенев

Димитър Пенев вярва, че Бодуров ще продължи да играе в ЦСКА-София

Почетният президент и консултант в треньорския ЦСКА-София Димитър Пенев коментира изтегления жребий за Купата на България по футбол. Той ще противопостави "червените" на победителя от срещата Марица Пд - Локомотив ГО в 1/16-финалите на турнира...

публикувано на 23.08.19 в 14:44

Леки съперници за грандовете за Купата на България

Столичните Левски и Витоша (Бистрица) могат да се срещнат с екзотични съперници на 1/16-финалите в турнира за Купата на България, ако въпросните аматьорски отбори се справят с първия кръг. Сините ще гостуват на победителя от мача Лато (село Алеково, област..

публикувано на 23.08.19 в 11:55
Александрина Найденова

Александрина Найденова е полуфиналист в Китай

Александрина Найденова се класира за полуфиналите на турнира по тенис на твърди кортове в Гуеян (Китай) с награден фонд 25 хиляди долара. Поставената под номер 4 българка елиминира убедително участващата с "уайлд кард" представителка на домакините Чжан..

публикувано на 23.08.19 в 09:08
Ромен Саис бележи гол за Улвърхемптън при гостуването на Торино.

Българи се отличиха за Арарат и Слован в Лига Европа

Защитникът Георги Пашов игра 90 минути и подаде за първия гол при победата на Арарат с 2:1 у дома срещу Дюделанж в първа среща от плейофния кръг в Лига Европа.  Българският национал игра силно и асистира за попадението на Маилсон Лима в 22-ата минута на..

публикувано на 23.08.19 в 08:38

България на полуфинал на Балканиадата по волейбол

Националният отбор на България по волейбол за девойки до 18 години постигна третата си победа по време на Балканското първенство, което се провежда в Босна и Херцеговина.  Българките, водени от селекционера Стоян Гунчев, спечелиха срещу Северна Македония с..

публикувано на 23.08.19 в 06:19

Стойчо Стоев: Шансовете срещу Марибор са 50 на 50

Треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев беше в прилично настроение след разочароващото 0:0 с Марибор в първия плейофен мач от Лига Европа. "Доволен съм от играта, обобщи той. - Момчетата играха добре, но не ни достигна да вкараме гол. Имахме ситуации, но..

публикувано на 23.08.19 в 06:08

Драматична загуба за девойките ни на европейското

България загуби драматично с 59:61 (10:14, 22:14, 9:17, 18:16) срещу Хърватия на четвъртфиналите в дивизия "Б" на Европейското първенство по баскетбол за девойки до 16 години в София. Тимът, воден от селекционера Лазар Коцев, игра равностойно срещу своя..

публикувано на 23.08.19 в 05:55
Лудогорец - Марибор 0:0

Доминиращ, но безплоден Лудогорец остави за реванша в Марибор крайния изход

Лудогорец завърши наравно 0:0 у дома със словенския Марибор в първа среща от плейофите за влизане в групите на Лига Европа. През първата част домакините имаха пълно превъзходство, но пропуснаха множество голови положения. В петата минута удар на Дан Битон..

публикувано на 22.08.19 в 22:35
Национален отбор по волейбол - мъже

Волейболните ни национали започнаха подготовка за европейското

Мъжкият национален отбор по волеюйбол на България стартира  подготовката си за европейското първенство. Старши треньорът Силвано Пранди събра група от 15 състезатели - същите 14, които участваха на олимпийската квалификация, плюс Георги Петров. Отборът..

публикувано на 22.08.19 в 21:51
 Изабелла Шиникова

Шиникова проби до третия кръг от квалификациите в Ню Йорк

Изабелла Шиникова се класира за третия кръг на квалификациите на Откритото първенство на САЩ по тенис. Българката победи изключително драматично с 6:0, 4:6, 7:6 (6) Сакия Викъри за 135 минути. 27-годишната софиянка спечели лесно в първия сет след само 24..

публикувано на 22.08.19 в 21:03