Резултати от НХЛ

публикувано на 19.10.19 в 10:23
Левски посреща днес Арда

Левски – Арда пряко по „Хоризонт“

Два мача от 13-тия кръг на футболното ни първенство ще се изиграят днес. От 17 часа и 30 минути Ботев (Пловдив) приема Лудогорец. От 20 часа Левски излиза срещу Арда. Този двубой ще предаваме пряко по програма „Хоризонт“. Снощи: Дунав -..

публикувано на 19.10.19 в 08:36
Пари Сен Жермен разгроми Ница като гост с 4:1

Пари СЖ громи Ница като гост

Пари Сен Жермен продължи силното си представяне във френското футболно първенство, след като разгроми Ница като гост с 4:1 в първия мач от 10-ия кръг. Домакините завършиха мача с 9 души на терена, след като в края настъпи неразбория на терена след..

публикувано на 19.10.19 в 08:31
Гранада победи с 1:0 Осасуна

Гранада се доближи на точка от Реал (М)

Новакът Гранада продължава със сензационното си представяне в испанското футболно първенство, след като победи с 1:0 у дома Осасуна в първия мач от 9-ия кръг. Така Гранада вече е със 17 точки и изостава само на 1 от лидера Реал (Мадрид)...

публикувано на 19.10.19 в 08:27
Айнтрахт победи с 3:0 Байер (Леверкузен)

Айнтрахт не остави шанс на Байер

Айнтрахт победи с 3:0 Байер (Леверкузен) в първия мач от 8-ия кръг на германското футболно първенство. Още в 4-ата минута Гонсало Пасиенсия откри резултата след отличен извеждащ пас от Дани да Коща. Той избяга от защитата и с премерен удар вкара..

публикувано на 19.10.19 в 08:12
Йелена Остапенко

Йелена Остапенко продължава напред в Люксембург

Латвийката Йелена Остапенко победи с 6:1, 6:1 германската квалификантка Антония Лотнер и се класира на полуфиналите на турнира по тенис за жени на закрито в Люксембург. "Днес играх наистина добре. Не загубих гейм на неин сервис, бях силна на ретур и..

публикувано на 19.10.19 в 07:56
Денис Шаповалов

Шаповалов за четвърти път на полуфинал

Денис Шаповалов се класира за четвърти път през годината на полуфинал. Поставеният под номер 4 канадец победи германския квалификант Седрик-Марсел Щебе с 6:0, 6:3 след едва 49 минути игра на турнира по тенис в Стокхолм. Шаповалов взе първия сет..

публикувано на 19.10.19 в 07:51
Белинда Бенчич

Бенчич на един успех от финалния турнир

Белинда Бенчич преодоля квалификантката Кърстен Флипкенс със 7:6(8), 6:1 за час и 34 минути на турнира по тенис за купата на Кремъл, с което се класира на полуфиналите. По този начин тя запази и надеждите си за достигане до финалите на УТА в Китай...

публикувано на 19.10.19 в 07:47
Левски разгроми Ямбол

Баскетболистите на Левски разгромиха Ямбол

Левски записа третата си поредна победа в Националната баскетболна лига за мъже и оглави класирането. "Сините" надвиха опашкаря Ямбол с 92:62 (21:15, 23:15, 23:22, 25:10) и поведоха временно срещу Рилски спортист и Балкан, които играят днес мачовете..

публикувано на 19.10.19 в 07:42
Нефтохимик победи ЦСКА на старта на новото първенство

Волейболният шампион тръгна с победа

Шампионът Нефтохимик започна с лесна победа новия сезон в българската волейболна Суперлига, след като се наложи с 3:0 (25:18, 25:18, 25:22) над ЦСКА. През април бургазлиите спечелиха третия си пореден трофей, след като се наложиха срещу Хебър с..

публикувано на 19.10.19 в 07:40

Етър надигра с 2:0 Дунав

Етър победи Дунав с 2:0 в мач от 13-ия кръг на Първа футболна лига, като гостите записаха трета победа от началото на първенството. През по-голямата част от първото полувреме играта между двата отбора беше равностойна, като почти липсваха..

публикувано на 18.10.19 в 22:16