Трима дебютанти в националния по волейбол за Бразилия

Българският национален отбор по волейбол, воден от Силвано Пранди, потегли от Варна с трима дебютанти към бразилския град Куяба, където са мачовете от четвъртата седмица във Волейболната лига на нациите. Там нашите ще срещнат от петък до неделя..

публикувано на 17.06.19 в 17:37

Уругвай започна ударно на Копа Америка

Уругвай победи с 4:0 Еквадор в първия си мач на турнира Копа Америка, след като съперниците останаха с човек по-малко рано в мача и помогнаха на 15-кратните шампиони да стартират по най-добрия начин южноамериканската континентална надпревара. Уругвай..

публикувано на 17.06.19 в 08:52

Силвано Пранди: Не видях подобрение в играта ни

Селекционерът на мъжкия ни национален отбор по волейбол Силвано Пранди бе разочарован от загубата с 1:3 гейма от Италия във Варна в мач от турнира Лига на Нациите. Италианецът добави, че не е видял подобрение в играта на националите ни от мача с Япония...

публикувано на 17.06.19 в 08:36

След денонощие и половина волейболните националки пристигнаха в Нинбо

След над денонощие и половина изтощителен път и смяна на полети националният отбор на България за жени пристигна в Нинбо за мачовете си от последната седмица на Волейболната лига на нациите. Тежкият път от Перуджа, където българските момичета..

публикувано на 17.06.19 в 08:21
Стефанос Циципас

Стефанос Циципас: С удоволствие се потапям в света на фантазиите

Мечтател и едновременно с това здраво стъпил на земята младеж - това е Стефанос Циципас. Най-популярният от новата вълна тенисисти е не само номер 6 в световната АТП ранглиста, но и още по-напред в сърцата на женската част от почитателите на тениса по..

публикувано на 16.06.19 в 15:10
Мохамед Салах

Реал Мадрид и Ювентус със сериозен интерес към Мохамед Салах

Реал Мадрид и Ювентус проявяват сериозен интерес към нападателя Мохамед Салах от Ливърпул, съобщава Дейли Мирър.  Двата клуба са готови да платят близо 170 милиона евро за правата на 27-годишния национал на Египет. За момента британските медии твърдят,..

публикувано на 16.06.19 в 11:28
Георги Цонов

Георги Цонов се класира четвърти в Шаморин /Словакия/

Георги Цонов се класира на четвърто място в тройния скок по време на турнира от сериите Класик на Европейската атлетика в Шаморин (Слвк). Българинът се приземи на 16.32 м (-2.5 м/сек) в най-добрия си, шести опит в състезанието. Цялата надпревара премина..

публикувано на 16.06.19 в 10:47

Колумбия победи Аржентина на турнира Копа Америка

Колумбия започна ударно тазгодишното издание на футболния турнир Копа Америка, след като победи с 2:0 Аржентина и оглави еднолично група "В" след първите мачове на бразилска територия. Останалите два тима в потока Парагвай и Катар ще се срещнат..

публикувано на 16.06.19 в 08:58

Отборът на Левски приключи своя първи подготвителен лагер в Добринище

Отборът на Левски приключи своя първи подготвителен лагер в Добринище. В събота сините отново тренираха двуразово, а днес тимът на Петър Хубчев се прибира в София, като за тогава треньорският щаб е предвидил занимание на стадион "Виваком Арена Георги..

публикувано на 16.06.19 в 07:38
Виктория Томова

Виктория Томова премина първия кръг на квалификациите в Бирмингам

Първата ракета на България Виктория Томова преодоля първия кръг на квалификациите на турнира по тенис на трева в Бирмингам. На старта на пресявките Томова се справи с осмата в квалификационната схема Мисаки Дой от Япония със 7:5, 2:6, 6:3. Българката..

публикувано на 16.06.19 в 06:01